İade Koşulları

İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin tüm ürünlerde malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Yalnızca paketi veya etiketi açılmış, kullanılmış ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

İadem Size Ulaştıktan Kaç Gün İçinde Para İadesi Kartıma Yatar?

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

İade Adresim Neresi?

Paris Hane Güzellik Hizmetleri Sanayi Tic. A.Ş. /

Filistin Cad No:7 GOP Çankaya Ankara/Türkiye

Hangi Kargoyla İademi Göndereceğim?

Aras kargo bizden alağıcanız iade kodu ile iade gönderebilirsiniz. İade kodu olmadan gelen kargolar kabul edilmeyip tekrar tarafınıza iade edilmektedir.